2 Ton publikon “Kurgjo e re” dhe “Amsterdam/Milano”

Artisti shqiptar 2 Ton ka publikuar edhe dy këngët e tij më të reja, të cilat i ka paralajmëruar ditë më parë.

Këngët titullohen “Kurgjo e re (4 you)” dhe “Amsterdam/Milano (4 you)”, shkruan Rahoveci INFO.tv.

Producent i këtyre këngëve është Nego, teksti është shkruar nga 2Ton dhe Ghulo dhe melodia nga 2 Ton.

Kujtojmë se një ditë më parë artisti ka publikuar edhe 2 këngë të tjera, “Trëndafil” dhe “Njo si ti”./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>