irina_1443106429-5200683

Supermodelja Irina Shayk duket bukur me çfarëdo rroba që vesh dhe kudo që ajo shkon. Të premten mbrëma, modelja ruse ka marrë pjesë në ndejë të modës të organizuar nga brendi i njohur i të brendshmeve italiane Intimissimi, fytyra dhe trupi i të cilave është vetë Irina. Ajo me këtë rast mahniti të gjithë kur u shfaq në tapetin e kuq me një fustan të zi dhe take të zeza./arbresh.info. Irina Shayk shkëlqen me fustan të zi (Foto)Irina Shayk shkëlqen me fustan të zi (Foto)Irina Shayk shkëlqen me fustan të zi (Foto)  Irina Shayk shkëlqen me fustan të zi (Foto)Irina Shayk shkëlqen me fustan të zi (Foto)Irina Shayk shkëlqen me fustan të zi (Foto)Irina Shayk shkëlqen me fustan të zi (Foto)