Ja me kë po feston Albulena Haxhiu! (FOTO)

 Njëra ndër deputetet më aktive të Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, e cila në dy seancat tensionuese të fundit në Kuvendin e Kosovës, është shquar për hedhjen e vezëve dhe përplasjen verbale me deputetët e pozitës, më në fund duket se ka gjetur pak qetësi. Ajo, pak para ndeshjes historike mes Shqipërisë dhe Serbisë e ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Facebook bashkë me fëmijët e saj, duke mbajtur një flamur në duar./Indeksonline/ foto